D-K Zemědělská je společnost s dlouhou historií a patří mezi tradiční výrobce zemědělských komodit v Kralovickém regionu. Hospodaří na 1950 hektarech zemědělské půdy, na které pěstuje obiloviny, řepku olejnou, kukuřici a další krmné plodiny. V živočišné výrobě je významná výroba mléka a chov prasat. Společnost je vlastníkem velmi známého šlechtitelského chovu prasat. Zvířata z chovů jsou porážena na vlastních jatkách, která splňují nejpřísnější hygienické normy a požadavky.

Společnost je významným zaměstnavatelem v oblasti s vysokou nezaměstnaností a omezenou nabídkou pracovních příležitostí.

Od roku 2001 je společnost D-K Zemědělská provozovatelem výrobny masných výrobků v Kralovicích, nabídku výrobků spolu s fotodokumentací najdete na těchto stránkách pod oddílem „ výrobna uzenin „. V nedávné době byla otevřena podniková prodejna masa a kralovických masných specialit na kralovickém náměstí.

Spolu s příjemnou prohlídkou našich stránek si Vás dovolujeme pozvat do našeho krásného kraje nedaleko údolí Berounky a k ochutnání některé z našich specialit
 

Kontakt

D-K zemědělská a.s.
Dřevec 42
Kožlany
33141

373 396 827 ústředna firmy
373 396 316 výrobna Kralovice

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode